Blaty

Blaty kuchenne

Oferujemy wysokiej jakości blaty kuchenne granitowe, które stanowią świetny element wykończeniowy do każdej kuchni. Produkty są odporne na działanie szkodliwych czynników, a także bardzo łatwe w konserwacji. Jednocześnie odznaczają się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku krojenia czy czyszczenia za pomocą środków chemicznych. Produkty przez długi czas doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach kuchennych.
Posiadamy w ofercie szeroki wybór produktów. Różnią się kolorystyką, fakturą, ziarnistością, a także użyleniem. Idealnie współgrają z różnego rodzaju szafkami kuchennymi. Nadają się doskonale do współczesnych, jak i klasycznych frontów. Dobór odpowiednich produktów sprawia, że kuchnia staje się miejscem stylowym, ale także bardzo funkcjonalnym.

Proponujemy rozwiązania gotowe do montażu w określonych, gotowych wymiarach oraz w formatach na życzenie Klienta.

Realizacje

Blaty łazienkowe

Kamień naturalny nadaje łazience szlachetny i niepowtarzalny charakter. Łazienka, nawet bardzo mała, nabiera wytworności i może z powodzeniem pełnić w mieszkaniu rolę pomieszczenia reprezentacyjnego. Szczególnie łazienki połączone ze strefą ogólną mieszkania, dostępne dla gości powinny współgrać ze stylem pomieszczeń tej strefy. Od kreatywności projektanta zależy w jaki sposób kamień zostanie położony na powierzchni podłogi czy ścian; czy będą to duże tafle, czy niewielkie, może rozdrobnione.
Bogactwo faktur i kolorów, daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Blaty łazienkowe wykonane z granitu mają bogatą kolorystykę, nieograniczone wręcz wzornictwo. Najwyższa jakość użytego kamienia do produkcji blatów łazienkowych, okładzin ścian, podłóg, pozwala na zachowanie pięknego wyglądu przez lata. Nie bez znaczenia są również właściwości naturalnego kamienia: odporność na ścieranie, zaplamienia, gładka i błyszcząca powierzchnia pozwalająca na łatwe utrzymanie w czystości.

Realizacje

Po podaniu nazwy materiału oraz przesłaniu szkicu lub projektu przekażemy wycenę drogą mailową lub telefoniczną.