Parapety granitowe

Parapety kamienne naszej produkcji to przede wszystkim :

  • elementy dostosowane kształtem i wymiarami do wymagań Twojego projektu
  • produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów
  • elementy cechujące się profesjonalną, staranną obróbką powierzchni i krawędzi
  • wysoce dekoracyjne elementy wykończeniowe bardzo łatwe w utrzymaniu czystości
  • parapety okienne o ponadprzeciętnej wytrzymałości mechanicznej oraz rewelacyjnej trwałości i odporności na agresywne warunki atmosferyczne
Granit to naturalny kamień, ma wszelakie zastosowania nadaje się na zewnątrz jak i wewnątrz. Granity mogą posiadać charakterystyczne cechy jak przebarwienia, odcienie, użylenia, uziarnienia tworząc każdy wyrób niepowtarzalnym.

Parapety granitowe zewnętrzne

Parapety granitowe zewnętrzne idealnie nadają się na zewnętrzne wykończenie Twojego domu. Będą służyły Ci długie lata, nadając niepowtarzalnego piękna Twojemu domowi. To zakup warty zachodu dla kogoś, kto ceni sobie piękno swojego otoczenia. Parapety z granitu zatem bardzo często wykorzystuje się właśnie jako parapety zewnętrzne.

Parapety granitowe wewnętrzne

Gorąco polecamy Klientom parapety granitowe oraz z aglomarmuru. Są one niezwykle odporne na zarysowania czy otarcia. Zamontowane w kuchni dają nam pełną swobodę użytkowania, jednocześnie są one wyjątkowo eleganckie i nadają domom wyjątkowy charakter. Wszystkie parapety, które mamy w swojej ofercie są wykonane z ogromną starannością. Mają standardowo 2-3 cm grubości zaś ich głębokość dostosowana jest do życzenia Klienta.